Kategorie: Články

Prečo kuchyne na mieru?

Prečo kuchyne na mieru?Chodíte po obchodoch a neviete nájsť kuchyňu vašich snov? Premýšlate , porovnávate ale žiadna nespľňa vašu predstavu a priestorové možnosti, preto je pre vás ideálne riešenie - kuchyňa na mieru.

            Hlavnou výhodou kuchýň na mieru je ich flexibilita a variabilnosť. Dajú sa navrhnúť kuchyne aj do atypického priestoru či podkrovia. Rozmiestnenie skriniek a spotrebičov sa dá realizovať podľa požiadaviek zákazníka, alebo prispôsobiť rozmiestneniu vývodov vody, elektriky alebo plynu na stenách. Veľkou výhodou je tiež možnosť vyrobenia atypických skriniek pri ukončovaní zostáv. Veľkým kladom kuchýň na mieru je tiež fakt, že sa dá hrať s cenou. Napríklad niektoré horné skrinky sa dajú nahradiť lacnejšími policami, alebo skrinky s plnovýsuvnými zásuvkami využiť len vedľa varného centra a ostatné nahradiť obyčajnými policami. Takto sa dá cena znížiť o stovky eur  bez toho aby utrpela kvalita. 

Teraz vám v skratke opíšem ako sa rodí kuchyňa na mieru u nás v SIME.

            Vami udaný priestor  a vaše predstavy o novej kuchyni položia základný kameň, na ktorom spoločne snívame váš sen. Odborníci pri obhliadke priestoru sa spoločne s vami zahľbia do konkrétnosti, technických možností ako aj estetických daností. Naša dlhoročná prax zaručuje, že váš sen dosnívame do úspešného konca. Pri výbere farieb a dizajnu materiálu sa netreba báť tých nových trendových. Každá má v sebe svoje čaro a kuchyňa bude mať pečať vašej osobnosti.    Sen nadobudne prvý krát skutkovú podobu na 3D vizualizácii, na ktorej sa potom ešte dolaďujú detaily.  Konečná verzia sa zadáva do výroby a začína sa strihať meter  do dňa „D“.  Tento deň zmení váš sen na realitu!  Vaše kráľovstvo pod rukami odborných montážnikov vyrastie do reálnej podoby a nadobudne skutočné rozmery. Verte, skutočnosť je vždy krajšia ako sen!

V konečnom dôsledku možno medzi snom o dokonalej kuchyni a realitou budú malé rozdiely, ale stále môžete mať kuchyňu podľa vašich predstáv. No tak ďalej už nesnívajte, ale zamyslite sa nad svojimi možnosťami a pustite sa do realizácie!

print Formát pre tlač

Komentáre rss


Neboli pridané žiadne komentáre.

 

Copyright (c) 2012 www.SIMA-mont.sk | All rights reserved. | Tel.: 0905 / 235 802, 0905 / 750 029 | E-mail: info@sima-mont.sk | Design by Borgio.sk.

Zdielajte SIMA-mont.sk na Facebooku Zdielajte SIMA-mont.sk na Twitter-i