Vyrábame a montujeme vstavané skrine, šatníky, skrine na mieru a skrine s posuvnými dverami

Ponúkame Vám výrobu a montáž vstavaných skríň a šatníkov. Bezplatne Vás navštívime, zameriame rozmery a vypracujeme návrh a cenovú ponuku na vstavanú skriňu, skriňu na mieru, skriňu s posuvnými dverami alebo šatník. Garantujeme vysokú kvalitu za najvýhodnejšiu cenu. Vstavané skrine a šatníky na mieru vyrábame v širokej škále farieb a prevedení. Našou prioritou je kvalita a Vaša spokojnosť. Od návrhu Vašej vstavanej skrine alebo šatníku na mieru po realizáciu neubehne viac než 2-3 týždne. Staňte sa tiež naším spokojným zákazníkom.

Ponúkame Vám taktiež náš ďalší produkt a to sú knižnice. V ponuke je veľa farieb a prevedenia lesklé aj matné. Hrúbka políc môže byť 19 alebo 28 mm.

Vykonávame tiež výrobu, dodávku a montáž rôzneho nábytku, ako sú obývačky, spálne, detské izby, predsiene atď. Samozrejmosťou je montáž nábytku nezakúpeneho u nás.

V prípade akýchkoľvek otázok, žiadosti o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať telefonicky na telefonných číslach 0905 / 235 802 ,0905 / 750 029, emailom: info@sima-mont.sk alebo prostredníctvom našeho kontaktného formulára.

 

Nameranie výšky políc

Vrtanie do steny pomocou vysávača

Váš e-mail
Predmet
Kontrola captcha
Správa

 

Copyright (c) 2012 www.SIMA-mont.sk | All rights reserved. | Tel.: 0905 / 235 802, 0905 / 750 029 | E-mail: info@sima-mont.sk | Design by Borgio.sk.

Zdielajte SIMA-mont.sk na Facebooku Zdielajte SIMA-mont.sk na Twitter-i