Rolety

Rolety sima-mont.sk
Ponúkame kvalitné plastové a hliníkove rolety, ktoré Vás budú chrániť pred poveternostnými vplyvmi alebo pred zvedavými očami susedov. Naše exteriérové rolety sú vedené v bočných vodiacich lištách s kefkami ktoré zabezpečia lepšiu tepelnú izoláciu a bezhlučnú funkciu. Hliníkové rolety su vyplnené polyuretánovou penou, a tým výrazne prispejú k šetreniu energie v zimnom období. Exterierové rolety taktiež znižujú hlučnosť až o 16db. Rolety v kombinácií so sieťkami zaručújú vysoký komfort bývania. Ovládanie roliet môže byť mechanické, elektrické so spínačom alebo na diaľkové ovládanie.

Látkové rolety

Látkové rolety sima-mont.sk
Interierové látkové rolety ponúkame v širokej škále farieb a materiálu. Tieto nové materiály maju antistatické vlastnosti, a preto sú vhodné do akéhokoľvek priestoru v byte. Jednoduché ovládanie je riešené retiazkou, aleb je tiež možnosť ovládanie elektrické.


Žalúzie

Látkové rolety sima-mont.sk
ISSO design žalúzie ktoré ponúkame, zaručujú moderný design a vysokú spoľahlivosť.
Sú ovládané retiazkou. Široká škála farieb našich žalúzie zaručuje, že si aj Vy vyberiete tie správne žalúzie na Vaše okná. V ponuke máme taktiež žalúzie ovládané paličkou EURO 2000 alebo jednoduchšie medziokenné a interierové žalúzie.


Vertikálne žalúzie

Látkové rolety sima-mont.sk
Ak chcete nahradiť staré záclovy moderným interierovým doplnkom, tak sú pre Vás vertikálne žálúzie ideálnym riešením. Široká ponuka dekorov a farieb zarúčujú, že ich môžete využiť nie len v spoločenských priestoroch, kanceláriach ale čoraz častejšie aj domoch a bytoch. V ponuke máme 2 druhy šíriek lamiel 127mm a 89mm. Jednoduché čistenie a farebná stálosť zaručujú dlhú životnosť našich vertikálnych žalúzii.

Sieťky proti hmyzu

Sieť proti hmyzu sima-mont.sk
Ponúkame kvalitné sieťky proti vyrobené z poplastovaného skleneného vlákna, osadené v hliníkovom ráme. Táto kombinácia zaručuje dlhú životnosť a farebnú stálosť. Ponúkané sieťky proti hmyzu, rolovacie, pevné a sieťové dvere môžu byť vyhotovené aj vo farbách, ktoré si vyberiete z vzorkovníka RAL. Výhodou je, že aj pri otvorenom okne Vám v letnom období sieťovina tieni, pričom Vám ponúka výbornú viditeľnosť a súčasne zabraňuje nežiaducim pohľadom z vonku.

Markízy

Markízy sima-mont.sk
Ponúkané markízy sú vyrobené zo špeciálneho materiálu Satler švajčiarskeho výrobcu Umbrol. Na materiál poskytujeme záruku 7 rokov. Basic je najstaršie vyrábaná a najobľúbenejšia markíza. Je to klasická markíza. Rolka s látkou je pred-sadená a preto je ideálne použitelná na miesta, kde je obmedzený priestor.


Cenník tieniacej techniky

 

Copyright (c) 2012 www.SIMA-mont.sk | All rights reserved. | Tel.: 0905 / 235 802, 0905 / 750 029 | E-mail: info@sima-mont.sk | Design by Borgio.sk.

Zdielajte SIMA-mont.sk na Facebooku Zdielajte SIMA-mont.sk na Twitter-i