< návrat späť

ISSO design žalúzie ktoré ponúkame, zaručujú moderný design a vysokú spoľahlivosť. Sú ovládané retiazkou. Široká škála farieb našich žalúzie zaručuje, že si aj Vy vyberiete tie správne žalúzie na Vaše okná.  V ponuke máme taktiež žalúzie ovládané paličkou EURO 2000 alebo jednoduchšie medziokenné a interierové žalúzie.

ISSO žalúzie predstavujú najmodernejší trend vo vývoji horizontálnych žalúzií. Ich primárnymi vlastnosťami je ich moderný design, ľahká montáž a spoľahlivosť. Ide o systém ovládania žalúzií retiazkou. Je možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení (aj imitácia dreva). Tieto žalúzie sú štandartne dodávané v celotieniacom prevedení, ktoré minimalizuje prestup svetla a zaisťuje lepšie súkromie.

Žalúzie sima-mont.sk Žalúzie sima-mont.sk

EURO 2000 žalúzie - paličkové

Ide o systém ovládania žalúzií paličkou. Tiež je tu možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení (aj imitácia dreva). Tieto žalúzie sú štandartne dodávané v celotieniacom prevedení, ktoré minimalizuje prestup svetla a zaisťuje lepšie súkromie.

Žalúzie sima-mont.sk Žalúzie sima-mont.sk

Medziokenné žalúzie

Medziokenné žalúzie sú neustále využívané najmä vďaka svojej nízkej cene a plnej funkčnosti. Používajú sa na staré typy drevených okien. Žalúzie sa osádzajú medzi dve sklá.

Interiérové žalúzie

Tieto žalúzie perfektne spĺňajú účel tienenia. Sú vhodné do väčšiny okien a pre ich nízku cenu sú dostupné pre každého. Ovládanie je praktické a jednoduché, tyčkou a šnúrkou s automatickou brzdou.

 

Copyright (c) 2012 www.SIMA-mont.sk | All rights reserved. | Tel.: 0905 / 235 802, 0905 / 750 029 | E-mail: info@sima-mont.sk | Design by Borgio.sk.

Zdielajte SIMA-mont.sk na Facebooku Zdielajte SIMA-mont.sk na Twitter-i